.

ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΕΛΛΑΣ - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΝΕΟΥ Δ.Σ. - ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

 

 

Οι Εκλογές του Επιμελητηρίου Πέλλας για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου θα διεξαχθούν για δύο συνεχόμενες ημέρες την
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου και τη
Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου
Τόπος
Η έδρα του Επιμελητηρίου Πέλλας στην Έδεσσα (25ης Μαρτίου 13).
Ώρες Ψηφοφορίας :
08:00 εώς 18:00 και τις δύο ημέρες των εκλογών.
Δικαίωμα ψήφου:
Έχουν όλες οι επιχειρήσεις – μέλη του Επιμελητηρίου Πέλλας που:
Έχουν συμπληρώσει ένα χρόνο από την εγγραφή τους στο Επιμελητήριο Πέλλας
Είχαν εξοφλήσει τις οικονομικές τους υποχρεώσεις προς το Επιμελητήριο ή το Γενικό Εμπορικό Μητρώο για το προηγούμενο των εκλογών έτος έως την 23η Οκτωβρίου 2017 και έχουν καταχωρηθεί στους εκλογικούς καταλόγους οι οποίοι έχουν οριστικοποιηθεί από την Εκλογική Επιτροπή.

Τμήματα:
Οι εκλογές θα αναδείξουν τους εκπροσώπους των 4 τμημάτων του Επιμελητηρίου Πέλλας
Εμπορικό         (8 έδρες)
Εξαγωγικό         (1 έδρα)
Μεταποιητικό     (8 έδρες)
Υπηρεσιών        (4 έδρες)
Σταυροί προτίμησης :
Ο κάθε εκλογέας μπορεί να βάλει από ένα (1) έως τρεις (3) σταυρούς ΜΟΝΟ στο τμήμα από το οποίο ασκεί το εκλογικό του δικαίωμα.
Ο επικεφαλής του ψηφοδελτίου δεν λαμβάνει σταυρό προτίμησης.

Δικαιολογητικά:
Ο κάθε εκλογές για να ασκήσει το δικαίωμα ψήφου θα πρέπει να έχει μαζί του Αστυνομική ταυτότητα ή Διαβατήριο ή όποιο άλλο δημόσιο έγγραφο αποδεικνύει την ταυτοπροσωπία.

Υποψήφιοι:
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
Επωνυμία Συνδυασμού :  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Επικεφαλής Συνδυασμού:    ΤΣΩΤΣΟΣ   ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ       
1.    Αδαμίδης     Θωμάς    Νικόλαος       
2.    Βλαδίκας     Ιωάννης    Αντώνιος        
3.    Γαλανός     Πέτρος    Κων/νος       
4.     Γιαννακίδης     Δημήτριος    Λαμπριανός       
5.     Γκλαβάκης    Γεώργιος     Ιωάννης       
6.    Γούδης     Χρήστος     Δημήτριος        
7.    Διαμαντίδης    Παναγιώτης    Σπύρος       
8.     Ελμαλόγλου     Νεκτάριος    Ευάγγελος        
9.    Ζωγράφος     Νίκος    Γεώργιος       
10.    Κράλλη     Ζωή     Δημήτριος        
11.    Ουλεμάνης     Ευστάθιος    Χρήστος       
12.    Παπαδόπουλος    Κων/νος    Ιωάννης       
13.    Σαραφούδης     Παναγιώτης     Σταύρος        
14    Σλάμκας     Ιωάννης    Ευάγγελος        
15.    Σταυριανίδου    Χριστίνα    Ηλίας       
16.     Τσώτσος     Ιορδάνης     Αλέξανδρος       
17.    Φωτιάδου     Γεωργία     Αναστάσιος        
18.    Χιώτης     Αρχοντής     Κων/νος    


ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ
Επωνυμία Συνδυασμού :  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Επικεφαλής Συνδυασμού:    ΤΣΩΤΣΟΣ   ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ       
1.    Κοτσίδης     Ευστράτιος     Νικόλαος    

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ
Επωνυμία Συνδυασμού :  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Επικεφαλής Συνδυασμού:    ΤΣΩΤΣΟΣ   ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ       
1.    Αγγελίδης     Χρήστος     Ιωάννης       
2.    Αλιζώτης     Θωμάς     Πέτρος        
3.    Γεωργαλάς    Αργύριος    Χαράλαμπος       
4.     Δαχής     Χρήστος    Αναστάσιος       
5.    Δεμεσώρης    Γεώργιος    Χρήστος        
6.    Διαμαντή    Ιωάννα    Θεοδόσιος       
7.    Δίου     Αναστάσιος    Δημήτριος       
8.    Κότσυφας    Κωνσταντίνος    Βασίλειος       
9.    Κωνσταντινίδης    Αριστείδης    Χαράλαμπος       
10.    Λαμπρίδης     Παντελεήμων    Γεώργιος       
11.    Μανωλάκης    Ιωάννης     Νικόλαος        
12.    Μήτσκος     Αναστάσιος     Κων/νος       
13.    Παπαδόπουλος    Χρήστος     Δημήτριος       
14.     Σαρήπαπας    Γεώργιος – Παναγιώτης    Κων/νος       
15.    Σούδης     Γεώργιος    Χρήστος        
16.    Ταγάρη     Στεφανία    Αναστάσιος       
17.    Τάνης    Δημήτριος    Θωμάς       
18.    Τάχος    Νικόλαος    Βασίλειος       
19.    Τουρούτογλου    Ιορδάνης    Πέτρος       
20.    Τσαβδάρης     Ευάγγελος    Αναστάσιος        
21.    Χασολάνης    Παναγιώτης    Θεόδωρος    

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Επωνυμία Συνδυασμού :  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Επικεφαλής Συνδυασμού:    ΤΣΩΤΣΟΣ   ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ       
1.    Γεωργίου     Ελένη     Μιχαήλ       
2.    Δραγούμη    Χαρίκλεια    Χρήστος       
3.    Μοσχάκης     Φώτης    Βασίλειος       
4.     Ουσταπασίδου    Μάρθα     Νικόλαος       
5.     Παπαδόπουλος    Αντώνιος     Γεώργιος       
6.    Σαμαράς     Ανέστης     Νικόλαος       
7.     Σιγάλας     Αντώνιος     Μαρίνος       
8.    Σουπιάδης    Ιωάννης    Βασίλειος    

 

Κατηγορία: 

Σχόλια - Facebook Comments